Nal Büyüsü

Anadolu Geleneği’ne dışarıdan yerleşmiş olan Nal Büyüsü Hristiyan ve Musevi adetlerinde yer edinmiştir ve gerek rahmani gerek şeytani disiplinlerce kullanılır.

Tüm rahmani işlemler de olduğu gibi Nal Büyüsü de başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Sonuç veren medyumlar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan medyum yorumları ana sayfa altında yer alan Tüm Yorumlar bölümündedir.


Nal Büyüsü Emrullah Abla WhatsApp +905426144193

Nal Büyüsü’nün Hikayesi

İnanışa göre bu büyünün kaynağı Şeytan’ın bizzat yaşadığı bir olaydır. Anlatılana göre Şeytan, dini bütün bir demirciye görünüp demircinin dövdüğü at nallarını kıskanır. Demirciden kendine de nal dövmesini isteyen kibirli Şeytan, demircinin üzerine atılıp ayaklarına nal çivilemesi üzerine korkunç bir acı hissedip bir daha asla at nallarına dokunmamaya yemin eder. Şeytan’ın acı çektiği nadir olaylardan biri olarak mitlere geçen bu hikaye birçok Latin, Süryani ve Musevi kaynaklarda da anlatılmaktadır.

Nal Büyüsü hangi amaçlarla yapılır?

Şeytani amaçlarla yapılabilir ve bu amaçlardan kat-i suretle uzak durulmalıdır. Yuva dağıtma büyüsü ve sevgilileri ayırma büyüsü olarak kullanılabilen bu büyü eşlerin arasını bozma, evlilik bozma, sevgilileri ayırma konusunda bahsedilen demirciye lanet edilerek yapılır ve Şeytan’ın işbirliği amaçlanır. Ne kadar yazıktır bu yola başvuranların dinimizce cezası korkunç olacaktır.

Boynuzlu bir hayvanın kanı bir nalın üzerine ifrit kavmine yöneltilmiş Hüddamlar eşliğinde imsak vaktinden önce akıtılır. Hayvan, İslami usullere göre kesilmemeli, asla eti tüketilmemelidir.

Bu büyünün oldukça tehlikeli ve karanlık olması nedeniyle çoğu medyum bu işlemi gerçekleştirmeyi reddedecek ya da karşılığında büyük beklentilerde bulunacaktır.

Ancak nal büyüsü, giden sevgiliyi döndürme ve sevenleri kavuşturma amaçlarıyla da uygulanır ve bu yolda oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Buradaki amaç ilişkinin bozulmasına sebep olan musallatlara ve/veya iblislere karşı gerçekleştirilen korumadır.


Medyum Yorumları

Nal Büyüsü nasıl yapılır?

Demircilerin Azizi Klement’e okunacak bazı Latince dualar olduğu için Papaz Büyüsü‘ne hakim olan bir medyumdan yardım istemeniz gerekli olacaktır. Şeytani amaçlarla yapılan nal büyüsünü bozmak için yapılan bu rahmani işlemin sonuç verebilmesi için büyüyü yapan ve yaptıran kişinin yerlerini tespit amacıyla bazı bakımlar yapılmalıdır. Büyüyü yaptıran kişinin akıbeti anlaşıldıktan sonra bir at nalı buhurlarla kutsanır ve vaftiz suyuyla yıkanır. Takibinde beyaz zambaklara sarılarak bir kilisenin bahçesine gömülür. Meryem Ana’nın sembolü olan beyaz zambaklar şeytani büyünün yapıldığı nala akıtılan kanı sembolik olarak temizleyip büyünün etkilerini ortadan kaldıracaktır.