Mum Büyüsü

Mum Büyüsü ya da diğer adıyla Balmumu Büyüsü doğaüstü varlıkların ilgisini çekecek, miskli ve nadir bulunan maddelerin tütsü haline getirilip balmumuyla birleştirilmesi ve insan silüeti aldıktan sonra mum olarak yakılmasıyla yapılan bir geri döndürme büyüsü işlemidir.

Tüm rahmani işlemler de olduğu gibi Mum Büyüsü de başarısı kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Sonuç veren medyumlar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan medyum yorumları ana sayfa altında yer alan Tüm Yorumlar bölümündedir.


Mum Büyüsü Medyum Emrullah Abla +905426144193

Mum Büyü nasıl yapılır?

Doğaüstü varlıkların ilgisini çekecek, miskli ve nadir bulunan maddelerin tütsü haline getirilip balmumuyla birleştirilmesi ve insan silüeti aldıktan sonra mum olarak yakılmasıyla yapılır. İyi ya da kötü niyetlerle yapılan mum büyüsü, iyi niyetle yapıldığında kişiyi aşık eder, evine bağlar ve ayrılığı durdurur. Kötü niyetli yapıldığındaysa kişinin hayatını tepetaklak etmeye yarar. Büyü yapılan kişinin adeta mum gibi eriyeceği, maddi manevi kayıplar yaşayacağı ve yoğun buhranlar geçireceği mum büyüsü, hüddam kullanılarak desteklenir.

Mum Büyüsü ne kadar sürede etki eder?

Büyüyü yapan kişinin hüddam sırasında yaşayacağı ikna sürecine bağlı olarak işlemin süresi değişmekle beraber, olumsuz sonuçları nedeniyle çoğu hoca bu işlemi yapmayı kabul etmez. Kötü niyetli hocaların tekeline düşmüş olan mum büyüsünden oldukça yüksek olan geri tepme ihtimali nedeniyle kaçınmanızı tavsiye ederiz. İyi niyetle yapılan mum büyüsü ise, bağlama büyüsünün yöntemlerinden birisidir. Kişinin aşık olduğu kişinin adı üzerine yazılan vefklerle yapılan bu büyüde de yine özel yağlarla hazırlanmış bir mum kullanılır. Dileğinizin kabul olma süreci, en nihayetinde Allah’ın takdirindedir.

Mum Büyüsü’nde nelere dikkat edilmelidir?

Mum günleri bulan bir süreçte yavaş yavaş yakılır ve kişinin ilgisi de vefkler desteğiyle yavaş yavaş alevlendirilir. Bu işlemi tek başınıza denemeyiniz, iyi niyetle yapıldığı takdirde yalnızca mum yakmakla kalırsınız; kötü niyetle bu işe kalkışıyorsanız, doğadışı varlıkların eline düşmeniz an meselesi olacaktır. Unutmayınız ki insanlara zarar vermeye meyilli olan varlıklar size de zarar vermek isteyecektir. Büyülerinizin sonuç verebilmesi için bu varlıklarla iletişim kurabilen medyumlarla çalışmanız önemlidir. Ruhani varlıklarla iletişim konusunda hiç tecrübeniz yoksa sakıncalı sonuçlardan kaçınmak için mutlaka alimlerden destek almanız önerilir.