Medyum Ne Demek

Medyum ne demek aslında medyumluk ile ilgili en temel soru. Medyumlar ile ilgili merak edilenler incelendiğinde medyumlar geleceği bilebilir mi, medyumlar güvenilir mi, medyumlar geçmişi bilir mi, medyumlar geleceği nasıl görür, medyumlar geleceği nasıl bilir, medyumlar geleceği bilir mi gibi soruların ön plana çıktığını söylenebilir. Medyum hayata dair cevap aradığınız sorularda karanlık yollara ışık tutan kişidir. Her insanın içinde Allah’ın lütfettiği bir öngörü hissiyatı vardır. Yerine göre bir eş dost da size medyumluk yapmış olabilir. Hafızanızı yokladığınızda hayatınızda benzer dönüm noktalarını hatırlıyor olabilirsiniz. Evet, zaman zaman siz de kendi medyumunuz olarak yolunuzu aydınlattınız, kimi zamanda bu bir eş ya da dosttu…

Medyumlar gelecek ile ilgili öngörülerde bulunabilir, geçmişteki travmatik tecrübeleri hissedebilir ve geçmiş ile gelecek arasında manalı bağlantılar kurabilirler. Bu yüzden medyumlar ya da medyum hocalar ile yaptığınız çalışmalarda kendinizin dahi farkedemeyeceği ayrıntılara hazırlıklı olun. Profesyonel medyumlar tarafından gerçekleştirilen bakımlar sonrasında “şok” hissiyatına kapılmanız son derece doğaldır. Bu hissiyattan korkmanıza ya da çekinmenize asla gerek olmadığını bilmelisiniz. Unutmayın ki, profesyonel medyumlar ile iletişime geçme sebebiniz hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri Allah’ın izninde yoluna sokabilmektir.

Medyum Nedir? - gerçek medyum - medyum ne demek
Medyum Ne demek? Sorunuza cevap bulmak için Medyumburada.com

Medyum Ne Demek: Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

Güvenilir medyumlar hakkında bilgi alabileceğiniz kaynakları ikiye ayırabiliriz. En güvenilir medyum yorumları eş dosttan alınan medyum tavsiyeleri ile araştırma yapmaktır. Bir diğer kaynak ise arama motorları yardımıyla ulaşabileceğiniz medyum yorumları incelemesidir. Ünlü medyumlar kazandıkları namı elbette gerçek medyum yorumları sayesinde elde etmiştir. Fakat burada bir uyarı yapmakta fayda vardır ki, okunduğunda gerçeği yansıtmayan yorumlar ayıklanmalıdır. En iyi medyum yorumları ancak bu şekilde fayda sağlayacaktır. Burada en büyük iş içgüdülerinize ve hislerinize düşmektedir. Sahtekar medyumlar kendileri hakkında yazılan yorumlarla sahtekarlıklarını ele verir. Kendini medyum, ücretsiz medyum ya da medyum hoca olarak tanıtanlara hemen ilk bakışta aldanmamak esastır. Bu ve benzeri kişiler medyum şikayet sitelerinde sıkça yorum almaktadır.

Medyum Ne Demek: En İyi Medyum Kim?

En iyi medyum asla tek bir cevap ile bulunamaz. En iyi mühendis, en iyi doktor, en iyi şarkıcı gibi bir sınıflandırma mümkün olmadığı gibi en iyi medyum diye bir etikette diğer iyi medyumlar nezdinde kifayetsizdir. İstanbul medyum hocalar açısından çok verimli bir il olmasına rağmen, İzmir medyum konusunda hiç de küçümsenmeyecek bir havuza sahiptir. Şunu hatırlatmakta fayda vardır; en iyi medyum ihtiyacınıza en rahmani çözümü yaratmaya niyet eden kişidir. Karanlık ilimlerle uğraşan medyumların yaptıkları işlemler her ne kadar hızlı sonuç verse de alınan sonuçların kalıcılığı her zaman zayıf olacaktır.

En iyi medyum kim? - gerçek medyum - medyum ne demek
Medyum ne demek? En iyi medyum kim? Sorunuza cevap bulmak için Medyumburada.com

Medyum Ne Demek: Büyü Diye Bir Şey Var Mı?

Büyü nedir üzerine bugüne kadar birçok tanım yapılmış olsa da en başarılı tanım büyünün “istemek” olduğunu bilmektir. Filmlerde, masallarda, romanlarda anlatıldığı gibi parmakların ucundan ışıklar çıkarak, görünmez olarak ya da uçarak yapılmaz büyüler. Hayattaki en etkili büyü yüce yaradandan istemektir. O’nun büyüsünden başka büyü yoktur, olamaz. Peki sadece istemek yeterli midir? İnancınız varsa şayet çok iyi bilirsiniz ki Allah’ın kapısından hiçbir kul geri çevrilmez. Tövbekar ve iyilik isteyenlerin dilekleri er ya da geç Allah katında kabul görür. Önemli olan sabretmeyi bilmek ve tüm kalple kendini O’na teslim etmektir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri’ni anlamak için yapılabilecek en basit şey günlük hayatınıza dönüp bakmak olacaktır. Bu konuda bir falcı’ya ya da medyum hoca’ya danışmadan önce sizin de yapabileceğiniz şeyler olduğunu bilmelisiniz. Örneğin önceden ilgi duymadığınız bir kişiyi aklınızdan çıkaramıyor, bu kişiyi sürekli rüyalarınızda görüyorsanız tesirli bir aşk tılsımı’nın etkisi altında olabilirsiniz. Aşk tılsımı daha iyi niyetlerle yapılan bir büyüdür. Ancak, özellikle cinsel içerikli rüyalar görüyorsanız aşk tılsımından daha kötü bir büyünün, aşık etme büyüsü’nün etkisinde olabilirsiniz.

Cinsellik büyüsü da bilinen bu aşk büyüsü’nün en belirgin etkisi gördüğünüz cinsel içerikli rüyalardır. Bunun yanısıra soğutma büyüsü, ayırma büyüsü ya da uzaklaştırma büyüsü etkisinde olan bir kişi ise rüyada eşini çıplak görmek ya da rüyada sevgiliyi aldattığını görmek durumuyla karşılaşabilir. Rüyanızda çıplak gördüğünüz eşiniz şekil değiştirerek çirkin bir şekle giriyorsa biri sizi eşinizden ayırmak istiyor olabilir. Benzer şekilde ilgi duymadığınız bir kişiyi rüyanızda ışıklar içinde, hayırlı bir halde görüyorsanız bu kişi kendisine şirinlik büyüsü yaptırmış olabilir.

Büyü belirtileri nelerdir? - gerçek medyum - medyum ne demek
Medyum ne demek? Büyü belirtileri nelerdir? sorunuz için Medyumburada.com

Medyum Ne Demek: Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

Bu soruya kendi başınıza cevap vermek doğru olmaz. Zira kara büyüler yapımı çok büyük günah olan işlemlerdir. Böyle bir günahı kimseden almamanız gerekir. Büyü yaptıran kişiyi tespit edebilmek için yapabileceğiniz en doğru hareket uzman bir medyuma bakım yaptırmak olacaktır.

Rüyanızda görebileceğiniz belirtiler bunlarla sınırlı değildir. Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, büyü yapıldığını nasıl anlarız diye soruyorsanız aşağıyı okuyabilirsiniz.

 • Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle görmek: Unutturma büyüsünün belirtisi olabilir.
 • Rüyada eski sevgiliyi görmek: Geri döndürme büyüsünün etkisidir.
 • Rüyada eski sevgiliyi sevgilisiyle görmek: Soğutma büyüsünün etkisidir.
 • Rüyada ayrıldığın eşini görmek:Geri döndürme büyüsünün etkisidir.
 • Rüyada boşandığı eşini görmek: Geri döndürme büyüsünün etkisidir.
 • Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek: Unutturma büyüsünün belirtisi olabilir.
Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? - gerçek medyum - medyum ne demek
Medyum ne demek? Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? sorunuz için Medyumburada.com

Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın sorusunun cevabını rüyalarda bulmak mümkündür. Örneğin rüyada büyü yapıldığını öğrenmek ya da rüyada büyü bulmak gibi durumlar yaşadıysanız üzerinizde büyü olduğuna dair uyarılıyorsunuz demektir. Özellikle kara büyü sura efsunları’na karşı sizi korumakla görevlendirilmiş melekleriniz sizleri rüyanızda bu gibi durumlara karşı uyarır. İlk yapmanız gereken büyü bozan dualar okumak olmalıdır. Büyü bozan dua ya da büyü bozma duası olarak bilinen bu dualar en basit haliyle aşağıda verilmiştir.

Felak Suresi Okunuşu

Bismillahirrahmanirrahim. Kul e’uzü birabbil felak, min şerri ma halak, ve min şerri ğasikın iza vekab, ve min şerrinneffasati fil’ukad, ve min şerri hasidin iza hased.

Felak Suresi Anlamı

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. De ki: “Sığınırım o sabahın Rabbine, Yarattığı şeylerin şerrinden, Karanlığı çöküp bastırdığında bir gecenin şerrinden, o düğümlere üfleyen üfürükçülerin şerrinden, ve kıskançlık gösterdiğinde bir kıskancın şerrinden!

Felak suresi okunuşu - gerçek medyum - medyum ne demek
Medyum ne demek?

Felak suresi İslam’ın başından beri büyü yapanı kahreden dua olarak nam salmıştır. Büyü yapılan kişi ne yapmalı sorusuna verilecek ilk cevap da bu duayı okuması olacaktır. Bu duada büyü yapmak lanetlenmiştir. Ancak bilin ki büyü yapılan insan nasıl kurtarılır diye soracak olursanız bu dua tek başına yeterli olmayacaktır. Bu dua, bir ilkyardım niteliğindedir. O anlık bir ferahlama ile en azından iyileşme yolunda atacağınız ilk adımdır. Örneğin papaz büyüsü, tırnak büyüsü, domuz yağı büyüsü gibi tehlikeli işlemlerde yalnızca bu dua ile kurtulmanız ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Örneğin domuz yağı büyüsü nasıl bozulur diye soracak olursanız bu bilgiler güvenilir haliyle yalnızca kadim büyü kitapları’nda bulunur. Bu kitaplara hakim, profesyonel medyumlar’a danışmanız en doğrusu olacaktır.

Medyum Ne Demek: Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyüler en temelde ikiye ayrılır. Bunları rahmani işlemler ve kara büyüler olarak sıralayabiliriz. Rahmani işlemler kişinin kendi iradesine doğrudan müdahale etmez. Örneğin vefk nedir derseniz, vefk direkt iradeye müdahale etmeyen rahmani bir işlemdir. Bu tür büyülerde Allah’tan dilenen şeyin hayırlısıyla gerçekleşmesi için bir takım işlemler yapılır. İnsana zarar verici, ya da onu yolundan saptırıcı işlemler uygulanmaz. Medyum vefk yaparken bazı büyü sözleri okur ve yazılar yazar. Bu yazılar ve sözlerle dilekleriniz mühürlenir ve gerçekleşmesi için gerekli işlemler yapılır.

Rahmani işlemlerden bazıları şunlardır

Rahmani İşlemler

 • Evlilik büyüsü: Birbirini seven ancak koşullar nedeniyle kavuşamayan çiftlerinin yollarının açılması ve tez vakitte evlenmeleri için yapılan işlem.
 • Zenginlik büyüsü ya da zenginlik duası: Çok çalıştığı halde hakkı yenen bir kişinin helal yoldan malını katlaması ve fukara sevindirecek duruma gelmesi için yapılan işlem.
 • Isınma büyüsü: Bir kara büyü sonucu gerçek sevdiğinden ayrı düşmüş kişinin asıl sevdiğine dönmesi için yapılan soğukluk kırma büyüsü.
 • Muhabbet büyüsü: Özellikle eskisi kadar iyi geçinemeyen evli çiftlerin yuvalarının dağılmaması amacıyla yapılan bir büyüdür. Uygun olması halinde hamilelikle sonuçlanabilir.
 • Hane büyüsü: Hem maddi hem manevi getirileri olan bir büyüdür. Bir ailenin ev huzurunun korunması, devamının sağlanması ya da bozulan huzurun geri gelmesi için yapılabilir. Aynı zamanda malı mülkü olmayan bir kimsenin en azından başını sokacağı bir eve sahip olması amacıyla yapılır.
 • Şans büyüsü: Temelde yıldız yükseltme işlemi ile benzerlik gösterir. İşleri ters giden kimselerin şanslarının açılması amacıyla yapılır. Yıldız yükseltmeden farkı, nihayetinde bir büyü olduğu için sık sık yapıldığında ters tepebilme ihtimalidir. Bu nedenle yıldız yükseltme işlemi daha çok rağbet görmektedir.
 • Zayıflama büyüsü: İleri derecede şişman bir kişinin sağlığına kavuşacak derecede zayıflayabilmesini sağlamak için yapılır. Bu işlemde şişman kimseye sürekli yemesini söyleyen sesler susturulur.
Büyü çeşitleri nelerdir? - gerçek medyum - medyum ne demek
Medyum ne demek? Büyü çeşitleri nelerdir? sorunuz için Medyumburada.com

Fal Bakım

Bunların dışında tarot baktırmak ya da tarot falı, kahve falı, iskambil falı, su falı, el falı, kum falı, aşk falı, çin falı, kelebek falı gibi fallar da rahmani işlemlerdir. Bu falların rahmani işlem kabul edilebilmesi için kalp gözü açık kimseler tarafından bakılması gerekir. Komşunuza baktırdığınız kahve falının eğlenmek dışında rahmani bir manası yoktur. Bu fallar ancak bir medyum büyücü tarafından bakıldıysa rahmani işlem kabul edilebilir.

Bu tür rahmani işlemleri de yaptırmak konusunda tereddüt yaşayabilirsiniz. Zira rahmani işlem yaptığını iddia edip kara büyü ile haşır neşir medyum hocalar çoktur. Bir kere kara büyüye bulaşan hocanın yapacağı rahmani işlemden hayır beklememek gerekir. Hayatı boyunca kara büyüden uzak durmuş bazı medyumlar da bulunmaktadır. Bu kişiler ile çalışmanız hayrınıza olacaktır.

Büyüsüz Aşk Duaları

Medyumlara güvenemiyor, kendi çabanızla sevdiğinizi geri döndürmek istiyorsanız yapabileceğiniz şeyler sınırlıdır. Aşağıda paylaştığımız dualar da sonuç alma garantili işlemler değildir. Ancak temiz kalple bu büyüsüz geri getirme dualarını okuduğunuzda içinizde ferahlama hissedeceksiniz. Dileriz bu sizler için güzel gelişmelerin başlangıcı olur. Ancak bilmenizde yarar var, bu dualar yalnızca gideni geri getirmeye yarayabilir. Büyüsüz aşık etme gibi bir durum insan iradesine girildiği için mümkün değildir. Başka bir deyişle büyüsüz aşık etme duası yoktur.

Bismillahirrahmanirrahim. Veylün likülli hümezetin lümezetin elleziy cemea malen ve addedehu yahsebu enne malehu ahleden kella leyunbezenne filhutamet vema edrake melhutamet alelefidet inneha aleyhim mü’sadetün fiy amedin mümeddete.

Yukarıda paylaştığımız duayı birini kendine aşık etme duası ya da birini kendine aşık etme büyüsü olarak okumayınız. Sevdiğini kendine aşık etme duası ya da sevdiğini kendine aşık etme büyüsü kendi başınıza yapmanız mümkün olmayan insan iradesine giren işlemlerdir. Bu dua, eski sevgiliyi geri döndürme amacı ile okunması gereken eski sevgiliyi geri döndürme duası’dır. Giden sevgiliyi geri getirme için tek başına bu dua yeterli olmayacaktır. Bu konuda yetkin bir medyum ile görüşmelisiniz.

Büyüsüz aşk duaları - gerçek medyum - medyum ne demek
Medyum ne demek? Büyüsüz aşk duaları için Medyumburada.com

Medyum Ne Demek: Kara Büyüler – I

 • Hastalık büyüsü: Kişiyi hastalandırmak amacıyla yapılan bir lanettir.
 • Lanetleme büyüsü: Büyü yapılan kişinin gün yüzü görmemesi, hayatının tepetaklak olması için yapılan bir işlemdir. Lanet büyüsü yapan kişinin elinden yemek yenmemeli, su içilmemelidir. Bu tür işlemi yapan ve yaptırmış kişilerle aynı ortamda bulunmaktan kaçınmalısınız.
 • Ölüm büyüsü: Öldürme amacıyla yapılan karanlık bir büyüdür. Bu büyüyü sonuç verecek şekilde yapabilen büyücü sayısı çok azdır. Bu işleme kalkışmak bile kişinin psikolojisini ciddi şekilde bozar.
 • Domuz yağı büyüsü: Domuz yağı büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsünü asla çıkaramadığınız yağlı lekelerden farkedebilirsiniz. Bu büyü çok tehlikeli olup yapıldığı kişinin akıl sağlığını yitirmesine ve intihar etmesine yol açar.
 • Domuz büyüsü: Domuz büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsünün domuz eti, kellesi ve kemikleriyle yapılan halidir. Bu işlemde büyü yapılan kemikler gömülür. Etkileri domuz yağı büyüsü ile birebir aynıdır. Müslüman hocalar bu işlemi asla yapmaz.
 • Cin aşk büyüsü: Birini kendine aşık etme ya da erkekleri kendine aşık etme için yapılır. İnsanın iradesine girip istenen kişiye aşık edilmesiyle sonuçlanır. Cin büyüsü ile aşık olan kişi aptallaşır. Bu büyünün etkisindeki kişinin duyguları gerçek değildir ve bir süre sonra insani tepkiler vermeyi bırakır. Bu büyünün yapıldığı kişiler yalnızca nefes alan, yemek yiyen ve uyuyan ruhsuz kimselere dönüşür. Aşık olduğunuz kişilere bu büyüyü yaptırmak ona yapabileceğiniz en büyük kötülüktür.
 • Voodoo büyüsü / Vudu büyüsü: Latin Amerika ve Afrika kaynaklı bu büyüde bir bez bebeğe çeşitli işkenceler yapılarak aynı işkenceleri bebeğin simgelediği kişinin de çekmesi amaçlanır. Bu büyü İslami gelenekte de, diğer Anadolu geleneklerinde de yoktur. Türkiye’de bu büyüyü yapabilen hoca bulunmamaktadır.
Kara büyüler - gerçek medyum -
Medyum ne demek? Kara büyüler için Medyumburada.com

Medyum Ne Demek: Kara Büyüler – II

 • Bağlama büyüsü: Bağlama büyüsü nedir? Kişinin iradesine girerek onu kendinize bağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. Kalıcı olmadığı gibi ikinizin de hayatını yokuş aşağı götürebilen, ters tepme etkisi çok büyük olan bir büyüdür. Sevgiliyi kendine bağlamak için bu büyüyü yaptırmanız şart değildir. Vefklerle rahmani yollardan ikame edilmesi mümkündür.
 • Sarımsak büyüsü: Sarımsak sunağı ile yapılan hüddamlı bir büyüdür. Kendi başınıza denememelisiniz.
 • Biber tohumu büyüsü: Biber tohumu sunağı ile yapılan hüddamlı bir büyüdür. Kendi başınıza denememelisiniz.
 • Sabun büyüsü: Sabun büyüsü nedir? Sabun eridikçe büyü yapılan kişi de eriyip gider. Tesirli bir can alma büyüsüdür. Hakkıyla yapabilen kişi sayısı azdır, bu kadar tehlikeli kişilere de danışmanız tavsiye edilmez. Bu gibi büyüleri yapan kişilerin istekleri para ile sınırlı kalmayacaktır.
 • Ölü toprağı büyüsü: Mezarlıktan alınan ölü toprağı ile yapılan öldürme büyüsüdür.
 • Kiriş büyüsü: Kedinin bacak kemiğinden yapılan son derece korkunç bir büyüdür. Yapan da yaptıran da iki cihanda lanetlenmiştir.
 • Adet kanı büyüsü: Adet kanı büyüsü nasıl yapılır? Büyü yapılacak kadının adet kanına türlü lanetler okunmasıyla işlem mühürlenir. Korkunç etkileri olan bu büyüden Yüce Rabbimize sığının.

Rahmani ve Kara büyülerin yanı sıra yapılma amacına göre ikisine de dahil olan büyüler de vardır.

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü nedir? Kaşıklar bazı dualar ve tılsımlarla ve amaca göre birbirine bağlanır. Kaşık büyüsü, iki insanın kavuşması ve ayrılmaması amacıyla yapılıyorsa kaşıkların oyuk tarafları birbirine, ayrılmaları isteniyorsa oyuk tarafları sırt sırta gelecek şekilde bağlanarak tamamlanmalıdır. Büyünün önemli kısmı ise bu kaşıkların bir gece vakti bir mezarlığa gömülmesidir. Şeytani varlıklardan korunmak amacıyla medyumunuzun sağlayacağı muska olmadan bu tür yerlere gece vakti girmemenizi tavsiye ederiz. Kaşıklar toprağın altında kaldıkça iki insan mezara dek birlikte olur. Toprağın altına girdiği andan itibaren sizi sembolize edecek olan kaşıkların tahta olması gerekir. Unutmayınız ki doğadışı varlıklar, tıpkı sizin bedeniniz gibi çürüyüp toprağa karışabilecek bir nesneyi sizinle eşleştirir, ancak insan yapımı olan cam, seramik, metal gibi maddeler onlara yabancıdır. 

Kaşık büyüsü - gerçek medyum -
Medyum Ne Demek? Kaşık büyüsü için Medyumburada.com

İp Büyüsü

İp büyüsü nedir? Yedi renk iple yapılabilen İp Büyüsü, kullanılan ipin rengine göre sonuç verir. Bu renkler beyaz, siyah, sarı, kırmızı, yeşil, mavi ve mordur. Yazımızın devamında her renk ipin hangi amaçla kullanıldığını irdeleyeceğiz.

 • Kırmızı ip: Kırmızı renkli iple yapıldığında kişinin sevdiği, arzuladığı kişiye yapılmalıdır. Bu işlemde büyü yapılan kişi karşı konulamaz bir aşk ve şehvetle büyüyü yaptıran kişiye bağlanacaktır.
 • Yeşil ip: Bereketin rengi olan yeşil renkli ip ile yapıldığında, kişinin sahip olduğu toprağın bereketini arttırmak amacıyla yapılır. Bu işlem topraktan uzak yaşadığımız bu yüzyılda genellikle kişinin iş dünyasında önünü açmak amacıyla yapılagelmiştir.
 • Sarı ip: Sarı ip ile yapıldığında ticaretle uğraşan bir kişinin gelirini arttırmak, onu altın sahibi yapmak amacıyla yapılır. Bu büyüde kullanılan ip altın işlemeli, safranla boyanmış bir sicim olmalıdır.
 • Mavi ip: Huzurun rengi mavi ile yapıldığında kişinin evine, yurduna dinginlik gelmesi amaçlanır. Mavi İp büyüsü huzur ve sükunet için kullanılmıştır.
 • Beyaz ip: Kişinin hayatında onu rahatsız eden kişi ve durumlardan kurtulmak için beyaz ip büyüsüne sıklıkla başvurulur. Saflığın rengi beyaz ile yapılan ip büyüsünde düğümleri atacak kişi lekesiz olmalıdır. Bu nedenle bu düğümleri ergenliğe girmemiş bir çocuğun atması yerinde olacaktır.
 • Mor ip: Musevilerin eski vatanı Filistin coğrafyasında yalnızca bir deniz böceğinin kanı ile mor renk elde edilebiliyordu. O dönemde çok pahalı olan mor renkli giysileri yalnızca krallar ve imparatorlar satın alabiliyorlardı. Mor renkli ip büyüsünü yaptıran kişi krallara yakışır bir şan ve prestij kazanmayı amaçlar.
 • Siyah ip: Çürümenin rengi olan siyah ile yapılan İp büyüsü kara bir büyüdür ve ölüm çağırır.
İp büyüsü - gerçek medyum - medyum ne demek
Medyum ne demek? İp büyüsü için Medyumburada.com

Yumurta Büyüsü

Yumurta sunağı ile yapılan hüddamlı bir büyüdür. Kendi başınıza denememeniz gereken bu işlemde kullanılan malzemeler çok basit olsa da yapım aşaması meşakkatlidir. Yumurta sunağına gelen hüddama sözünü geçirebilecek bir medyumla çalışmanız tavsiye edilir. Bu büyü hem geri döndürme hem ayırma amaçlarıyla yapılabilir. Ayırma amacıyla yapılan yumurta büyüsü kara büyü kabul edilir.

Kabala Büyüsü

Musevilerin kutsal kitapları Tevrat ve Zebur’da geçen tılsımlı sözcüklerin özel tekniklerle mühürlenmesi ile yapılır. Özellikle ünlülerin bu büyüye çok rağbet gösterdiği bilinmektedir zira Rahmani Kabala büyüsü kişiye şan, şöhret, başarı ve para getirir. Kabala büyüsü yaptırmış kimseyi koluna bağladığı kırmızı bir iplikten tanıyabilirsiniz. Karanlık amaçlarla yapılan Kabala büyüsünün yapılışı sır gibi saklanmaktadır.

Kabala büyüsü - gerçek medyum -
Medyum ne demek? Kabala büyüsü için Medyumburada.com

Unutma Büyüsü Unutturma Büyüsü

Yapılan bakımlar sonucunda geri döndürülmesi istenen kişinin size hayırlı olmadığı kesinleştirilmişse kişi unutma ve unutturma büyüleri yaptırarak kalp sızısını dindirebilir. Bu büyüyü birini sevdiğinden ayıran kimseler yaptırdığı takdirde büyü kara büyü kabul edilir.

Medyum Nasıl Olunur

Kimi medyumların dudak uçuklatan büyü ücretleri eminiz ki sizi medyum olmayı öğrenme yoluna itmiş olabilir. Ancak bilin ki medyum olabilmenin belli bir yolu yoktur. Allah vergisi bir kabiliyetle sahip olduklarını iyi ya da kötü niyetle kullanan medyumlar bu kabiliyetlerini bir medyumdan el almaları sonucunda geliştirebilirler.