Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü, fasulye büyüsü gibi zahmetli olmayışı bakımından ülkemizde sık sık başvurulan bir işlemdir. Bu büyüde kullanılan malzeme çok masraflı olmasa da, yapılan işlem ciddi ruhsal yorgunluğa neden olabiliyor. Bu işlemde, fani ve ruhani dünyalarımızı temsilen iki tahta kaşığın üzerine isim yazılır. Bu işlemde metal kaşık kullanılmaz zira bu tür maddeler ruhani enerjiyi iletmiyorlar. Kaşığın üzerine sizin, büyü yapılan kişinin ve annelerinizin isimleri yazılmak suretiyle işleme başlanır. İsimlerin herhangi bir kalemle yazılmaması önemlidir. Mühürlenme adına bu yazıların yakılarak ya da kazınarak yazılmasını tavsiye ediyoruz.

Kaşık büyüsü için medyumburada.com

Sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bütün büyü ve rahmani işlemlerde olduğu gibi Kaşık büyüsü de bu alanda kendini kanıtlamış medyumlar tarafından yapılmalıdır. Evde kendi başınıza kaşık büyüsü yapmaya çalışmayınız. Çoğunlukla herhangi bir tepkiyle karşılaşmazsınız. Ancak geçmişinizde, ailenizde, ruhani bağları olan bir kişiyle temasınız varsa kendi başınıza deneme yapmanız korkunç sonuçlara yol açabilir. Bu tür büyüler başka alemlerle iletişim gerektiren işlemlerdir. Kendi iyiliğiniz için uzman ve güvenilir medyumlardan destek alınız. Medyumburada.com olarak en gerçek medyumları sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Anasayfamızda yer alan medyum yorumları kısmından kaşık büyüsü ve güvenilir medyumlar hakkında bilgi alabilir, gerçek medyumlara ulaşabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu işlem için önceden okunmuş ve tılsımlanmış kaşıklar büyünün yapılma amacına göre birbirlerine bağlanır. Geri döndürme büyüsü olarak yapılan işlemlerde kaşıkların oyuk, iç tarafları birbirine bakmalıdır. Ayırma büyüsü ya da soğutma büyüsü olarak yapılan işlemlerde ise kaşıklar sırt sırta bakmalıdır. Kaşıklar tarif edilen şekillerde birbirine bağlanır. Büyünün mühürlenmesi için kaşıkları gece vakti bir mezarlığa gömmeniz gerekiyor. Yurtdışında bulunan okurlarımız için ayrıca belirtmek isteriz, bu mezarlık Müslüman mezarlığı olmak zorunda değildir. Bu tür ortamlara geceleri girmeden önce önlem olarak koruma büyüsü ya da koruma vefki yaptırmanızı öneririz. Kaşıklar toprağın altına girdikten sonra işlem mezara kadar mühürlenir. Kullanılacak kaşıkların tahta olması gerektiğini bir kez daha belirtiyoruz. Zira, farklı boyuttaki varlıklar sizin enerjinizi ancak sizin gibi çürüyüp toprak olabilecek bir madde ile eşleştiriyorlar. İnsan yapımı maddeler bu gibi varlıklara yabancıdır.