Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü, içeriğinde bulunan malzemelerin hepimizin evlerinde kolaylıkla bulunmasından dolayı Türkiye’de bulunan medyumlarca sıkça yapılır. Bu büyü, doğru yapıldığında sonuç vermesiyle nam salmıştır. Tüm büyü ve rahmani işlemlerde olduğu gibi, karabiber büyüsü de rahmani işlemler konusunda kendini ispat etmiş medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu büyü ve benzer geri döndürme büyülerinin nasıl bozulacağını öğrenmek için Büyü Bozma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu büyü ve medyumlar hakkında yorum, görüş ve sorularınızı medyum yorumları sayfasından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Karabiber Büyüsü

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü yapacak medyumun havas ilmine haiz olması şarttır. Bu işlem, 41 tane top karabiberin birer birer havas ilmi elyazmalarında bize aktarılan dualarla efsunlanmasıyla yapılır. Efsunlanan karabiberler süzme bal ile karıştırılır. Bu noktada doğal bal kullanılması tercih sebebidir, kimyasal maddelerin büyü yapımında kullanılması tavsiye edilmez. Okunan karışım beklemeye bırakılmalıdır. Bu büyünün evde de yapılabildiği söylenir. Ancak bilmelisiniz ki bu büyüyü asıl geçerli kılanlar hüddamlardır. Hüddam ile yapılan büyülerde medyumun bu alanda tecrübesiz olması hem sizin hem de medyum için korkunç sonuçlara neden olabilir.

Karabiber Büyüsü Ne Sürede Etki Eder?

Karabiber büyüsü, tıpkı öteki büyü ve vefkler gibi ancak Allah’ın takdiri ile sonuç verir. Ancak geçmiş tecrübelere dayanarak bu büyünün kısa sürede etkisini gösterdiği söylenebilir. Bazı işlemlerde bu süre bir aya kadar düşebilirken bazı durumlarda ise altı ayı bulduğu görülmüştür. Bütün büyü ve vefkler, unutmayın ki yaptıran kişinin iyi ameline, tevhidine ve sabrına göre etki eder.

Karabiber büyüsü

Bu Büyü Nasıl Etkisini Gösterir?

Bu işlem, aşıkların kavuşması, aşık olunan kişiyle evlenme, evladı uygun bulunan kişiyle evlendirme amacıyla yapılıyor. Bu büyü, geri döndürme büyüsü olarak da yapılır. Büyünün yapımından önce bütün rahmani işlemlerde olduğu şekilde, kişinin yıldıznamesi incelenmeli ve uygun vakitte yıldız yükseltme işlemi yapılmalıdır. Gerekli koruma büyüsü ya da vefklerin yazımından sonra hüddam çağrılmalıdır. Karabiber büyüsü’nün hüddamı Apraziyal Efendi’dir. Son derece tehlikeli olabilen Apraziyal Efendi’ye havas ve ledün ilmi alanında tecrübe sahibi olmayan bir medyum yanaşmamalıdır. Apraziyal Efendi, kendisini çağıranları zaman zaman aldatıp tuzağına düşürebiliyor. Nice medyumlar bu uğurda akıl sağlıklarını yitirmişlerdir. Kendi başınıza Karabiber büyüsü yapmaya çalışmamanız sizin için en hayırlısı olacaktır.