Gerçek Yıldızname

Gerçek Yıldızname, Osmanlı devrinden beri çok büyük önem teşkil eden bir bakım işlemidir. Yıldızname baktıranlar da bilirler ki, bu işlem bir fal değildir. Gerçek Yıldızname kitabı‘nda da yazdığı gibi, bu işlem gelecekten haber vermez. Bunun yerine kişinin geçmişi ve karakter özellikleri analiz edilir. Bu süreç ebced hesabı ile, yani havas ilminde yer alan bir hesaplama ile tamamlanır. Ebced hesabına göre yapılan belirlemeler sonucu kişinin geçmişi berrak bir şekilde açığa dökülür.


Gerçek Yıldızname, Osmanlı devrinden beri çok büyük önem teşkil eden bir bakım işlemidir. Yıldızname baktıranlar da bilirler ki, bu işlem bir...

Gerçek Yıldızname Nasıl Bakılır

Bu işlem, internette “gerçek yıldızname ucretsiz, telefonda yıldızname bakımı, telefonda ücretsiz yıldızname” şeklinde aramalar yaptığınızda karşınıza çıkan şekillerde yapılmaz. Bu işlem çok kadim, gizli ilimlere hakimiyet gerektirir. Bu nedenle sizlere özellikle ücretsiz yıldızname bakımı yapacağını söyleyen kişilere şüpheyle yaklaşmanız tavsiye edilir. Sizlerin anne, baba adı, doğum tarihi ve hatta çok daha önemli bilgilerinizi alan bu kişiler adınıza sahte evrak bile düzenleyebilirler. Bu nedenlerle önlem almanızı tavsiye ediyoruz. Gerçek yıldızname bakan medyum hocalar sizlerden yalnızca hesaplama amacıyla anne adınız ve kendi adınızı isterler. Bunun yanısıra yıldızname baktıracak kişinin doğum yerini, doğum tarihini ve mümkünse doğum saatini de bilmesi gereklidir. Bunların dışında herhangi bir bilgiye ihtiyaç yoktur.

Yıldızname ile Gelecek Bilinir mi

Kişinin anne adı ve kendi adı üzerinde yapılacak bazı hesaplarla kişinin doğum günündeki yıldız haritası çıkarılır. Daha sonrasında o ana kadar yaşadığınız bütün önemli olaylardan tutun, kendinize bile açık açık söyleyemediğiniz karakter özellikleriniz ile karşılaşmaya hazır olun. Yalnızca bu işlemde ustalaşmış medyum hocalar sizlere geleceğiniz hakkında bilgi verebilirler. Bunların dışında öngörüsü yetersiz olan kimseler geleceğiniz hakkında yorum yapamayacaklarını belirteceklerdir.Yıldızname Baktıranlar

Gerçek Yıldıznameniz’e baktırmanız halinde o ana kadar başınıza gelen bütün dönüm noktalarını sizleri hiç görmemiş medyum hocalardan duymaya hazır olun. Uzaktan da bakılabilen kadim bir işlem olmasından dolayı Gerçek Yıldızname’ye telefondan da bakılabilir. Başka bir deyişle telefonda yıldızname bakımı mümkündür. Medyumburada.com olarak sitemizin kurulduğu andan itibaren sizlere en doğru ve tarafsız medyum yorumlarını ulaştırmaya çalışıyoruz. Sitemizde yıldızname bakan en iyi medyumları bulabilir, yorum ve deneyimlerinizi medyum yorumları kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sevgilerimizle, Medyumburada.com ailesi.

guest
1 Comment
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Umush
Umush
1 yıl önce

Gelcemi merak ediyorum bebek sahibi olmak istiyorum