Büyü Bozma

Büyü bozma bir medyumun kendisini ispatlaması gereken en önemli alanlardan biridir. Medyumburada.com olarak, sizlerden gelen yorum ve sorular üzerine sizleri aydınlatmak amacıyla Büyü nasıl bozulur sorusuna cevap olabilecek bir yazı hazırlamak istedik. 30 yılı aşkın tecrübesi ile medyumluk ve büyü konusunda bizi kırmayıp her zaman aydınlatmaya çalışan Medyum Emrullah Abla‘mızın yardımı ile sorularınızı cevaplayacağız. “Büyü belirtileri nelerdir? Büyü gerçek mi?” gibi soru, görüş ve önerilerinizi anasayfamızda yer alan medyum yorumları kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Büyü Bozma

Büyü Gerçek mi?

Büyü, bilindiği üzere insanlığın ilk ortaya çıkışından bu yana varlığını sürdürüyor. Büyü, sihir ve tılsım’a gözlerimizi kapatmak da, ne yazık ki bizleri büyünün korkunç etkilerinden koruyamıyor. Büyü var mı, büyü gerçek mi? Sorusunun en doğru cevabı şüphesiz Kur’an-ı Kerim ve diğer Kutsal Kitaplarda verilmiştir:

Bakara, 2/101-102:

“Onlara, Allah katından ellerinde bulunan Kitabı (Tevrat’ı) doğrulayıcı bir peygamber gelince, kendilerine kitap verilenlerden bir kısmı, sanki bilmiyorlarmış gibi Allah’ın Kitabı’nı (Tevrat’ı) arkalarına attılar.”
 “Süleyman’ın hükümranlığı hakkında şeytanların (ve şeytan tıynetli insanların) uydurdukları yalanların ardına düştüler. Oysa Süleyman (büyü yaparak) küfre girmedi. Fakat şeytanlar, insanlara sihri ve (özellikle de) Babil’deki Hârût ve Mârût adlı iki meleğe ilham edilen (sihr)i öğretmek suretiyle küfre girdiler. Halbuki o iki melek, “Biz ancak imtihan için gönderilmiş birer meleğiz. (Sihri caiz görüp de) sakın küfre girme” demedikçe, kimseye (sihir) öğretmiyorlardı. Böylece (insanlar) onlardan kişi ile karısını birbirinden ayıracakları sihri öğreniyorlardı. Halbuki onlar, Allah’ın izni olmadıkça o sihirle hiç kimseye zarar veremezlerdi. (Onlar böyle yaparak) kendilerine zarar veren, fayda getirmeyen şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı. Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi.”

Kur’an-ı Kerim’de de belirtildiği gibi büyü, en kadim zamanlardan beri insanlığın isteklerine erişmekte kullandığı bir yöntem olmuştur. Büyü, Büyü melekleri Harut ve Marut tarafından Ademoğullarına öğretilmiştir. Kur’an ve diğer kitaplar, örneğin Süryani el yazmaları Şeytani büyüleri lanetler. Kötü niyetle büyü yaptırmanın günahı yukarıda paylaştığımız ayette açıkça görülmektedir. İslam’da ve diğer bütün Rahmani dinlerde Şeytani işlemler kat’i surette yasaklanmışlardır. Bu işlemler ve yerine kullanılabilecek önerilerimiz hakkında bilgi edinmek için Rahmani İşlemler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu noktada Şeytani büyüler ile Rahmani işlemler arasındaki farkı sizlere hatırlatmakta fayda görüyoruz. Rahmani işlemler konusundaki ustalığı ile yıllardır yüzlerce, belki binlerce kişinin hayatına dokunmuş Medyum Emrullah Abla anlatıyor:

Medyum Emrullah Abla Uyarıyor

Büyü bozma dediğimiz işlem aslında çok önemli. Benim de Allah vergisi yeteneğimin varlığı ilk kez ben bir şeytani Çingene Büyüsü‘nü bozunca ortaya çıktı. Benim bizzat bildiğim, duyduğum çok sayıda iyi niyetli medyumlar da ilk başta büyü yapmak yerine büyü bozan olmuşlardır. Şimdi, bizler büyü bozuyoruz ama bu büyüler nasıl büyüler onları anlatmak gerekir. En eski zamanlardan beri yapılan bazı işlemler var; bunlarda adak kullanılabiliyor, bazısı hayvan kemiği falan kullanıyor. Bu tür işlemler çok tehlikelidir. Yapılışı da zaten mide bulandırıyor ama asıl korkunç kısmı şu ki bu Şeytani büyüler kişinin kendi iradesine müdahale ediyor. Yani bizim vefklerle, Rahmani işlemlerle yaptıklarımız gibi değil. Biz vefk yazarken yalnızca “Allah’ım benim böyle bir isteğim var beni muvaffak kıl.” demiş oluyoruz.

Rahmani olmayan işlemlerde ise böyle bir durum yok, birilerine bir şeyler sunuluyor. Hüddam kullanılıyor genellikle, ve bu şekilde Allah’ın iradesine, doğanın işleyişine karşı geliniyor. Bu çok tehlikelidir. Bu tür büyü yapan kişinin de kurtuluşu yoktur zaten. Ha ben ikisini de yapıyorum diyene de pek aldanmamak lazım. Bazı medyumlar iyi niyetle başlıyor, sonra elindeki gücü görünce Hüddamlarının, cinlerinin esiri oluyor onlar ne isterse onu yapıyor. Benden de yıllardır istenir böyle karanlık işlemler, ben yapmıyorum, gereği de yok zaten, Rahmani işlemler ile sonuca ulaşıyoruz Allah’a şükür.”

Büyü Bozma

Üzerimizde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Büyü bozma için en gerekli hususlardan biri kişinin üzerinde büyü olup olmadığını bilmesidir. Sizlerden gelen “Büyü yapıldığını nasıl anlarsın? Üzerimizde büyü olduğunu nasıl anlarız? Üzerimde büyü var mı? Büyü belirtileri nelerdir?” gibi sorulara yazımızın bu kısmında cevap vermeye çalıştık.

Kötü niyetle yapılan büyülerin etkisine giren kişiler ilk önce maddi anlamda sıkıntı çekmeye başlayacaklardır. Bu büyü, örneğin maddi durumu yerinde olan bir kişiye kıskançlıkla yapılmış olabilir. Bu durumda önceden çalışkan, azimli olan kişi tembelleşir. Tutumluluğuyla bilinen kişilerin savurganlaştıkları ya da hepten cimrileştikleri de görülmüştür. Maddi kıskançlıklar için yapılan büyü uygun zamanda bozulmazsa kişi tüm varlığını kaybedebilir (örneğin iflas, kovulma vb.)

Büyü Bozma

Maddi kayıplar yaşanabildiği gibi büyünün yapılış amacına göre kişi manevi dünyasında da kayıplar yaşayabilir. En sufi, inançlı kişilerin bile korkunç rüyalar etkisinde tevhidlerini yitirdikleri görülmüştür. Bu tür büyülerden korunmanın en etkili yolu bu tür bir büyü size henüz yapılmadan koruma büyüsü ya da koruma vefki yaptırmaktır. Anadolu’da halen yaygın olan muska taşımak bu inancın bir tezahürüdür.

Büyü, örneğin soğutma büyüsü olarak yapıldıysa kişinin karakter özelliklerinde de değişmeler oluyor. Neşe saçan kişiler depresyon batağına düşebiliyor. Sakin ve düşünerek hareket eden kişiler ise öfkeyle çevresine ateş saçacak hale gelir. Eşinden başka kimseyi gözü görmeyen kişiler şehvetlerinin kurbanı olup yuvalarını yıkabilir. Herkese yardımı dokunan kişiler para hırsıyla tüm çevresini incitir. En alçakgönüllü tanıdıklarınız büyünün etkisiyle kibrinden sizi yanına yaklaştırmaz olur.

Konunun önemini daha iyi kavrayabilmeniz amacıyla Medyum Emrullah Abla‘mızla en karanlık ve korkunç büyülerden olan Şeytani Çingene Büyüsü ile ilgili bir anısını anlatmasını istedik:

Medyum Emrullah Abla Anlatıyor:

Beni en çok etkileyen olaylardan birini anlatmak istiyorum. Öyle bir aile trajedisi ki çeksen filmi döner sinemalarda. Efendim, 90lı yıllarda annesiyle daha önceden beri arkadaşlık ettiğim bir kızımın eşine karanlık çingene büyüsü yaptılar. Şeytan yüzlü kıskanç bir kadındı yaptıran. Bu bahsettiğim kızımın hikayesini kendisinden daha önce izin aldığım için anlatmakta beis görmüyorum. Kısaca şöyle oluyor: Beyimiz pek yakışıklı boylu boslu bir beyefendi. Öyle pek okumuş bir çocuk değildi ama kafası çalışıyordu, o zamanlarda da Türkiye’de bir bolluk vardı, o da kendisine bir atölye açıyor, sonra atölye oluyor sana fabrika. Eşini de ben çocukluktan beri tanırım pek akıllı bir kızdır. O zamanlarda da çok büyük bir şirketteydi, porselen bebek gibi de bir kızları vardı. Birlikte çok lüks, boğaza nazır bir semtte yaşıyorlar. Öyle çok da varlıklı değillerdi ama o dönem için pek güzel bir hayatları vardı en doğru böyle söyleyebilirim.

Bu güzel yıllar benim kızımın işyerinden genç bir kızcağızı eşinin yanına asistan olarak aldırmasıyla sona eriyor maalesef. Bu kız, evli çocuklu adama göz koyuyor ve çingene büyüsü yaptırıyor eşleri ayırmak ve adamı kendine aşık etmek için. Kızım önce olanlara anlam veremiyor. Bana geldiklerinde maalesef bazı şeyler için geç kalınmıştı, işlemin iki senesi dolmuştu bile.

Emrullah Abla Büyüyü Nasıl Bozdu

Büyünün etkisindeki adam önce çok büyük paralara bu kötü kadına lüks bir semtte ev açıyor, çok ciddi paralara bir tekne yaptırıp kadınla her gece Boğaz’ı gezmeye başlıyorlar. Bizim kızcağızın olanlardan haberi ancak yüklü borçlar nedeniyle haciz memurları kapıya dayanınca oluyor. Kızım önce zannetti ki halen eşini kurtarabiliriz… Güç bela kızımı ikna ettim, çok şükür boşandılar da kızım kendini kurtarabildi. Allah korusun bu tür büyüler sadece yapıldıkları kişiyle kalmayabiliyor kan yoluyla eşe çocuğa da geçebiliyor çünkü.

Büyü bozma

O boylu boslu çocuğu en son 2007-2008 yılları gibiydi, tekrar gördüm, görür görmez de tanıdım halen bir şeylerin etkisinde olduğu belliydi. Afedersiniz pek şişmanlamıştı neredeyse tanınmaz haldeydi. gibi olmuştu. Kızımın anlattıklarına göre batmış da. O en pahalı markaları giyen adam sokaktan geçen biri olmuş; ne ağzında diş var ne kafasında saç… Çocukları da olsa, adam çocuğuna evliyken pek düşkün de olsa adam yıllardır bunları bir kere aramadı, sormadı. Kızımı neyse ki bu ruhsal bunalımlardan ve maddi sıkıntılardan kurtardık. Ancak karşılığında ömrümden ömür gitti desem yeridir. Büyü bozma işi de bana kalmıştı tabii, çocuklarına da tesir eden bu büyüyü ortadan kaldırdım, çok şükür mutlu mesut yaşıyorlar şimdi onca acıya rağmen.”

Büyü Bozma Duası

Yazımızın bu kısmında ise sizlerden gelen istek üzerine büyü bozma duaları ve büyü bozan ayetleri topladık. Yukarıda derlediğimiz büyü belirtilerinden bazılarını gösteriyor ve üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız medyumunuza danışmadan önce aşağıdaki duaları okuyabilirsiniz. Kuran sureleri ile büyü bozma işlemi öncesinde muhakkak abdestli olduğunuza dikkat etmelisiniz. İşlemi kuvvetlendirmek adına dört rekatlık nafile namazını da büyü bozan duaları okumadan önce kılmanızı tavsiye ederiz.

Büyü bozma duası okumak için o günün eşref saatlerini takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Haftanın günlerinin eşref saatleri şu şekildedir:

Pazartesi günü sabah vakti (ezan saatlerine göre), Salı günü öğlen ikindi vakti arası, Çarşamba günü kuşluk vakti (sabah ezanı sonrası gün ağarırken). Perşembe günü İkindi vakti, Cuma günü kuşluk vakti ile Öğle ezanı arası. Cumartesi günü Akşam namazı vakti, Pazar günü Öğle vakti.

Büyü bozma

Büyü bozma duası namaz kılar gibi, kıbleye dönmüş şekilde, yalnız başına okunmalıdır.

Maddi konularda büyü yapıldıysa (maddi zararlarla karşı karşıyaysanız) Bakara suresini üç kez okumalısınız. Kıskançlıkla yapılan bu tür büyülerde kişi eğer esnafsa hiç bir ticaretten para kazanamaz, bir çalışansa işinden olur; bir ev hanımı ise yatırımlarını kaybedebilir. Hüddamların etkisine girdiğinden şüphelenen bir kişinin ise Rad suresini üç kez okuması kendi hayrına olacaktır. Bu noktada sizleri uyarmak istiyoruz, Hüddam ciddi bir meseledir ve kişinin kendi kendine başa çıkmaya çalışması sonuç vermeyecektir. Hüddam ve Havas ilmi konusunda tecrübeli bir medyuma danışmanız sizler için en hayırlısı olacaktır.

Büyü Bozma Ayetleri

Büyü bozma ayetleri olarak en çok bilinen dualar ise şüphesiz ki Felak ve Nas sureleridir:

Kul e’ûzü birabbil felak. Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğasikın izâ vekab. Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad. Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Kul e’ûzü birabbinnâs. Melikinnâs. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsilhannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs.

Büyü bozma

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Özgür iradeye müdahele amaçlayan yapılan Kara Büyü, yalnızca adak adama yoluyla yapılır. Örneğin karanlık çingene büyüsünde, çingene soyundan gelen ve dinsiz bir kadının kanı kullanılır. Bunun sebebi Müslüman ve Hristiyan medyumların kötü niyetle Çingene Büyüsü yapmak istememelerinden kaynaklanır. Bu büyünün hem yapımında, hem de bozulma aşamasında Çingene Kanı kullanılması şarttır. Buna benzer şekilde Domuz büyüsü yapımında domuz kanı, eti ve yağı kullanılır. Bu tür karanlık büyülerin ortak yanı adak yoluyla yapılmalarıdır. Sarsıcı etkilere sahip olabilen kara büyülerin yapılması kişinin ruhunda derin yaralar açacaktır. Bu nedenle rahmani işlemler yapan medyumlar bu tür büyüleri yapmayı kabul etmeyeceklerdir. Hem yapan, hem yaptıran hem de hedef alınan kişiye cehennem azabı çektirecek bu tür büyülerden kaçınmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak ya da rüyada büyü yapıldığını görmek rüya sahibi için pek de iç açıcı anlamlara gelmez. Böyle bir rüya gördüyseniz şansınız azalacak ve kısmetlerinizden geri kalacaksınız demektir. Rüyada büyü yapmak ayrıca nazara gelmeye, kaza ve belanın başa gelmesine ve kötülüğün kol gezeceği şeklinde de yorumlanır. Özetle pek hayırlı olmayan bu rüyayı gören kişinin mutsuz olacağı rivayet olunur.

Büyü bozma

Büyü Bozma ile Büyüden Nasıl Korunabiliriz?

Sizi, büyülerin korkunç tesirinden, ancak kara büyülerde kullanılan Hüddamlara sözünü geçirebilen bir medyum kurtarabilecektir. Yukarıda bahsi geçen belirtilere sahip olmanız halinde ilk yapmanız gerekenler öncelikle aşağıdaki ayetleri okumak olmalıdır.

Ve li suleymâner rîha guduvvuhâ şehrun ve revâhuhâ şehr (şehrun). Ve eselnâ lehu aynel kıtr(kıtri). Ve minel cinni men ya’melu beyne yedeyhi bi izni rabbih(rabbihî). Ve men yezıg minhum an emrinâ nuzıkhu min azâbis saîr(saîri). Ve li suleymâner rîha âsıfeten tecrî bi emrihî ilel ardılletî bâreknâ fîhâ ve kunnâ bi kulli şey’in âlimîn(âlimîne). Ve mineş şeyâtîni men yegûsûne lehu ve ya’melûne amelen dûne zâlik(zâlike), ve kunnâ lehum hâfızîn(hâfızîne). Ve lekad âteynâ dâvûde ve suleymâne ilmâ(ilmen), ve kâlal hamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn(mu’minîne). Ve huşire li suleymâne cunûduhu minel cinni vel insi vet tayrı fe hum yûzeûn(yûzeûne). Veş şeyâtîne kulle bennâin ve gavvâsın. Ve âharîne mukarrenîne fîl asfâd(asfâdi). Emittehazu âliheten minel ardı hum yunşirûn(yunşirûne). Ve li suleymâner rîha âsıfeten tecrî bi emrihî ilel ardılletî bâreknâ fîhâ ve kunnâ bi kulli şey’in âlimîn(âlimîne).

Bu dualar, Kur’an’ın Hüddam’ları nasıl insanların hizmetine sunduğunu gösterir niteliktedir. Bunlar ile Hüddam’a karşı üstün olduğunuzu Hüddam’a gösterin. Kur’an bilgisi olan bir kişiyseniz Cin Suresini okumanızda da fayda olacaktır. Kur’an bilseniz de bilmeseniz de bunların hemen akabinde Ayet-el Kürsi ile Felak ve Nas Surelerini okumalısınız. Sıkıntılarınız geçmek bilmiyorsa kovduğunuz Hüddam’ın peşinden öteki yollanıyor demektir. Bu tür durumlarda medyumunuza danışarak koruma büyüsü ve vefk isteyebilirsiniz. Çeşitli tılsımların yanı sıra unutmayınız ki Hüddamlar da büyü bozumunda kullanılmaktadır. Medyumunuzun gerekli görmesi halinde kendisine yakın gördüğü bir Hüddam’dan isteği sonucu bu varlıklar, üzerinize yapılan büyülerin etkilerinden sizi uzak tutacaktır. 

Büyü Bozma Kimlerce Yapılabilir

Büyüler ancak işin ehli kişiler tarafından bozulduğunda etkilerini kaybederler. Herkes evinde büyü bozabilir. Fakat yanlış yapılması büyünün etksinin artmasına, geri tepmesine yol açabilir. Büyüler kendi içlerinde derecenlendirilir. Rahmani büyüler, şeytani büyüler ve kara büyüler gibi çeşitlere sahip olan büyülerin dikkatle imha edilmesi gerekir. Büyü bozumunda sirke gerçekten çok etkin bir malzemedir. Çeşitli yöntemler kullanarak büyüler sirke sayesinde bozulabilir. Evinizin içinde büyü bulmanız durumunda mutlaka sirkede bekletmeye başlayın ve takibinde kendinize işlemi tamamlaması için profesyonel bir medyum bulmanızı tavsiye ediyoruz.

Medyumburada.com olarak Büyü bozma hakkında kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini elimizden geldiğince gidermeye çalıştık. Herhangi bir soru, öneri, çözüm ya da yorumunuz olması halinde bunu anasayfamızda bulunan medyum yorumları kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.