Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü veya Domuz Yağı Büyüsü son derece zararlı sonuçları olabilen, rahmani hocalarca yapılmayan bir büyüdür. Domuzun yağı, organları ve eti; başka boyutlardan varlıkları çekmek niyetiyle kullanılır. Bu büyü, bu tür varlıklarla zaten iletişim halinde olan, bu varlıklara sözünü geçirebilen hocalarca kullanılır. Tüm büyülerde olduğu gibi Domuz Yağı Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve kötü olaylar yaşanabilmektedir. Bu büyü, Rahmani bir işlem olmamasına rağmen, okurlarımızı bilgilendirmek adına sizler için bu yazıyı hazırladık. Domuz Büyüsü hakkındaki görüş, soru ve önerilerinizi anasayfada yer alan yorumlar kısmından lütfen bizlerle paylaşın.

Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz büyüsü, bir takım kadim tılsımlar okunarak, ya da domuzun kemiklerine bazı tılsımlar yazılarak mühürlenir. Bu işlemlerin yanı sıra bazı karanlık hocaların domuz eti de kullandıkları biliniyor. Bu gibi kişilerden üzerlerindeki olumsuz ve lanetli enerjiye maruz kalmamak adına uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Ciddi ve ölümcül sonuçları olan domuz büyüsü iyi niyetle yapılamaz. Büyüyü yaptıracak kişinin sonuçlarına katlanması gerekir. Bu büyü, evli (imam nikahı da olması gerekmektedir) ayırmak, düşmanlarınızı ortadan kaldırmak, hedef alınan kişinin akli dengesini bozmak ve hatta hayatını sonlandırmak amacıyla yapılmaktadır. Özetle, bu işlem en sık evli çiftleri ayırma büyüsü olarak kullanılsa da etkileri bununla sınırlı değildir.

Büyü Etkisini Nasıl Gösterir

Domuz büyüsünün pençesine düşmüş kişinin gözündeki sır perdesi kalkar ve en zayıf anlarında, üzerine musallat edilen öteki boyuttan varlığın eline düşer. Kişinin sosyal hayatı eskisi gibi değildir, yalnızlaşır, müdahale edilememesi halinde hayatını da kaybedebilir. Tüm lanetli sonuçlarına rağmen sıklıkla başvurulan bu işlem, kulaktan dolma bilgilerle bu büyüyü yapmaya çalışan bazı sahtekarlar nedeniyle eskisi kadar insanları korkutmuyor. Ancak şunu bilmekte yarar var, vicdan özgürlüğünü kaybetmiş ve ruhunu musallatlara kaptırmış bir hocanın gerçekleştireceği domuz büyüsü size bu dünyada cehennemi yaşatabilir.

Büyünün Etkisini Göstermesi Ne Kadar Sürer

Domuz Büyüsü’nün etki etme süreci kullanılan yağın eşyalar üzerine yayılma ve iz bırakma süreci ile doğru orantılıdır. Bu büyü genellikle 40 günde etkisini gösterir. Elbette bazı durumlarda gecikmeler yaşanabiliyor. Bu işlem, genellikle kişinin gördüğü halüsinasyonlar ile etkisini göstermeye başlar. Bundan sonra müdahale etmek için fazla vakit kalmamış diyebiliriz. Şüphelendiğiniz takdirde, bu büyüden korunmanın en etkili yolu düzenli olarak koruma büyüsü yaptırmaktır. Kişisel eşyanızda ya da evinizin çevresinde domuz yağı olduğundan şüphelendiğiniz bir iz bulduğunuzda kendi güvenliğiniz ve ailenizin iyiliği için güvenilir, etkili bir medyuma başvurunuz.