Büyü Nasıl Yapılır

Büyü nasıl yapılır diye soranlar şunu bilin ki en etkili büyü yüce yaradandan istemektir. İsteyerek yapılır. İstemeyi bilen, bu uğurda dua eden, Allah’tan dilenen ve dileğinden vaz geçmeyen herkes öyle ya da böyle muradına erer. Elbette Allah’ın takdiri en önemli kısımdır. O isterse olur, o istemezse olmaz. En kuvvetli büyü sadece ve sadece istemektir. Kimsenin nazarına girmeden, yaradana şirk koşmadan istemektir. Başkalarının sizin adınıza bir şey istemesi sizin istekleriniz karşısında kifayetsizdir. Asıl meziyet doğru istemeyi bilmektir. Hiçbir şey yapmadan, oturduğumuz yerden hiçbir şeye ulaşamayız. İşte o meşhur Sır adlı kitapta anlattığı gibi işin sırrı istemeyi bilmektir. Aslında bu kitapta anlatılan şey din kitaplarımızda anlatılan yegane “sır”dan başka bir şey değildir: Yaradandan istemek…


büyü nasıl yapılır?

Büyü çözme, büyü giderme, büyü kaldırma, büyü bozma, eşini geri döndürme büyüsü, sevgiliyi bağlama büyüsü, evlenmeye ikna etme büyüsü, aşk büyüsü, maddi ya da manevi gideni geri getirme işlemi, eski sevgiliyi geri döndürme işlem, muhabbet büyüsü, soğutma büyüsü, çingene büyüsü, kara büyü nasıl yapılır, yıldız yükseltme, borç kapatma, terfi etme, iş bulma, sevgili bulma, arkadaş bulma, dön gel, çevir gel, esma ül hüsna zikirleri gibi çeşitli sebepler medyumlara başvurulan sebepler arasında en başta gelmektedir.

En İyi Büyü Yapanlar

Son zamanlarda internette en iyi büyücüler listesi adlı bir listeleme mevcut. Gerçekten bakıldığında en iyi büyücüler sıralaması hangi kategoriye göre yapılabilir ki? Her medyumu aynı kefeye koymak yazının başında da söylendiği gibi pek adil bir kıyaslama olmuyor. Elbette her zaman şunu hatırlatmakta fayda var ki Türkiye’nin en iyi büyücüleri her zaman ulaşılması oldukça zor insanlarıdır. Unutmayın ki onların bize değil, bizlerin onlara ihtiyacımız var. O yüzden gelin şu en iyi büyücüler ya da ne bileyim, garantili büyücülergarantili medyum hocaen iyi büyücü medyum hoca gibi söylemlerden lütfen kaçınalım.

Sömürü yerine yol göstermeyi seçen medyumları bu sitede bulacaksınız. İnsanların duygularıyla oynamak yerine onların hayatlarına fayda sağlamalarıyla duyulmuş, gerçek ve güvenilir medyumlar hakkındaki yorumları okumak için bu siteyi okumaya devam edin.