Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir? medyumburada.com‘da en sık sorulan sorulardan biri. Tam da bu nedenle, hakkında internette çok sayıda yanıltıcı bilgi olan bu konuyu açıklığa kavuşturmak istedik. Aşk büyüsü olarak da geçen ve çabuk tutan büyülerden oluşan Bağlama Büyüsü hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizde Bağlama Büyüsü yaptıranlar‘ın önerdiği geridondurme.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Yazımıza geçmeden önce sizleri uyarmak istiyoruz, en etkili aşk büyüsü yalnızca alanında uzman bir medyum hoca tarafından yapılabilir. Evde aşk büyüsü nasıl yapılır gibi sorularla vakit kaybetmeyiniz.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama ve geri döndürme büyüleri konusunda 70’li yıllardan beri kendini ispatlamış ve danışanlarının sevgisine mahzar olmuş Medyum Emrullah Abla, Bağlama Büyüleri hakkında bizlere şunları söylüyor.

İlk kez el aldığım genç kızlık yıllarımdan beri kapım en çok bağlama büyüsü yaptırmak isteyen gönlü yaralı sevdalılar tarafından çalındı. Kara büyüyü şiddetle reddediyorum, bu yüzden olsa gerek Yüce Rabbim’in bana verdiği irfanımı bağlama büyülerinde sergiler oldum, zaten en çok da bağlama amacıyla yaptığım Çingene Büyüsü sayesinde ismim bilinir olmuştur. Ta o zamanlardan beri bana danışan herkese, bilhassa yaşı genç yavrularıma altını çizerek söylüyorum, bu meselenin çözümü en başında sabır ve tevhiddir. Ben de dahil olmak üzere dünyadaki hiç bir medyum sizlere yalnızca dünyevi varlıklar karşılığında bir şey sunamaz. Sizlerin de kalbinizde yanan bu ateşi başka alemlerle dualarınızla paylaşmanız şarttır.

Bağlama büyülerinin en azından benim bildiğim yaklaşık 40-45 çeşidi var. Bunların bir kısmı vefklerle yapılır bir kısmı ise, örneğin mum büyüsü, bazı tılsımlı maddeler yardımıyla. Bu işlemlerde büyüyü yaptıran kişinin bizzat bulunması gerekmez, zira iletişimi zaten medyum gerçekleştiriyor. Uzaktan büyü nasıl yapılır şeklinde gelen de sorulara da böylece cevap vermiş olayım. Sonuç olarak hangi Bağlama Büyüsü‘nün yapılacağı kişinin durumuna ve medyumunun hünerine bağlıdır. Bağlama büyüsü’nde önemli olan niyettir. Karanlık amaçlarla yapılmamış, iyi niyetle yapılan bir geri döndürme ya da bağlama büyüsü, sabır gösterildiği takdirde er geç sonuç verir. Bütün medyum hocalar adına, bağlama büyüsü yaptıranlara belirtmek istediğim tek husus tevhidlerini yüksek tutmaları ve pes etmemeleridir. Bağlanma büyüsü tesirini sabırla birlikte gösteren bir işlemdir.

Bağlama Büyüsü - Medyum Emrullah Abla +905426144193

Bağlama Büyüsü Etkileri

Yazımızın ikinci kısmında sizler için Bağlama Büyüsü etkileri‘ni ve Bağlanma Büyüsü belirtileri‘ni derledik. Emrullah Abla‘mız sizler için Bağlama Büyüsü’nün aşamalarını bizlerle paylaştı.

Bağlanma büyülerinde gözlemlediğim süreçleri altı safhaya ayırıyorum. Zaten bütün büyüler altı aşamadan geçer ve yedincide sonuçlanır. Dünya’nın altı günde yaratılıp yedinci günün ibadet günü ilan edilmesi gibi bir olaydır bu. Altı aşamanın ilkinde büyü tesiri altındaki kişi bağlanacağı kişinin sesini, kokusunu duyar gibi olur; gözleri hep onu arar. İkinci safhada kişi rüyalarında bağlanacağı kişi ile müjdelenmeye başlar. Bu aşamaların ardından kişi sizinle iletişime geçme ihtiyacı duyacaktır. Ben prensip gereği kişinin özgür iradesine girecek kara büyüler yapmıyorum, yapanları da Yüce Rabbim’e havale ediyorum. Bu aşamada kişi ne zaman iletişim kuracağına kendisi karar vereceği için kesin bir süre vermek anlamsız olacaktır. Dördüncü safhada ise, kişi sürekli etrafındakilere bağlanmakta olduğu aşkından bahseder. Beşinci kısımda, bağlandığı kişi olmadan yaşam zehir olur. Altıncı aşamada ise mutlu son artık gerçekleşir ve bağlanan kişi bir daha terk etmemek üzere yanınızdadır artık.

Bağlanma Büyüsü Nasıl Bozulur diye de soruluyor, fani elden çıkma bütün büyüler bozulur, ama az ama çok emek ile. Bu büyünün kendisine kötü niyetle yapıldığını düşünen çocuklarımı bana ulaşmaya davet ediyorum.

Kaç Günde Etki Eder

Emrullah Abla’mızın aktardığı süreçler genel itibariyle herkeste bu şekilde gerçekleşse de, kişinin üzerinde farklı büyülerin tesirinin olması bu süreci uzatabilir. Bu büyü rahmani bir işlem olduğundan dolayı, kişinin özgür iradesine müdahale etmeyecektir. Sonuç itibariyle kişi bu süreçleri tek tek yaşayacak olsa da, bu işlemlerin yaşandığı zaman dilimi kişiden kişiye değişecektir. Sonuç itibariyle Bağlama Büyüsü kaç günde etki eder? sorusuna en doğru cevabı büyünün doğru yapılıp yapılmaması verecektir.