Acı Biber Büyüsü

Acı Biber Büyüsü ya da diğer adıyla Kırmızı Biber Büyüsü uygulanış açısından oldukça pratik bir büyüdür. Herhangi bir marketten alınacak yaklaşık 10 adet kırmızı acı biber ile yapılabilen bu büyü, malzemelerinin yaygın olarak bulunabilmesi nedeniyle çok tercih edilen bir büyüdür.

Tüm rahmani işlemler de olduğu gibi Acı Biber Büyüsü de başarısını kanıtlamış medyumlarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir. Sonuç veren medyumlar hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yazılan medyum yorumları ana sayfa altında yer alan Tüm Yorumlar bölümündedir.

Acı Biber Büyüsü Emrullah Abla +905426144193

Kırmızı biber büyüsü rahmani özellikleri açısından sınırlıdır ve daha çok kötü niyetle yapılan bir büyüdür. Bu nedenle bu büyüde vefk kullanımı doğru olmayacaktır. Elbette büyüyü gerçekleştirecek medyumun ilmi bu dediklerimizin önünde gelir. Genellikle ayrıldığı eşini bir başkasının yanından döndürmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu bu büyü, amacına ulaşması için hüddam kullanarak desteklenmelidir.

İnternette bulacağınız aldatıcı bilgilere karşı sizi uyarıyoruz: Hüddam kullanılarak yapılan büyüler kendi evinizde kesinlikle uygulamamanız gereken, mutlaka Hüddam alanında en başarılı medyumlar ile iletişime geçerek yaptırmanız gereken işlemlerdir.

Acı Biber Büyüsü nasıl yapılır?

Her geceyarısı, imsak vaktinden üç saat önce başlanması gereken ve en az bir hafta boyunca her gece tekrarlanması gereken bir büyüdür. Biberleri kor ateş üzerinde tek tek yakarak yapılır. Bu işlemler sırasında büyüyü yapan kişinin çekeceği acı (örneğin göz yanması) büyüyü yaptıran kişinin azabını yansıtır niteliktedir. Bu nedenle bu acıyı azaltacak yöntemlerden kaçınmak gereklidir. Büyünün bu sembolik kısmından çok, ritüelden sonra yapılacak Hüddamların şiddeti önem teşkil eder. Kişinin dirayetine göre (örneğin; üzerinde koruma büyüsü olup olmaması, yıldızının yüksek olması, büyünün gerçekleştirilmesinin eşref saati dışında bir vakte denk gelmesi gibi nedenler kişinin büyüden etkilenme oranını azaltacaktır.

Hüddam Nedir?

Acı Biber Büyüsü’nde nelere dikkat etmek gerekir?

Yaklaşık bir hafta içinde etkisini göstermeye başlayacak, büyünün etkisindeki kişi kor alevler içerisinde yanarcasına yanında bulunduğu kişiden ayrılmak isteyecektir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz, acı biber büyüsü rahmani bir işlem değildir ve gerek büyüyü yapan, gerekse yaptıran kişinin bu sorumluluğun bilincinde hareket etmesi elzemdir.